Specjalista ds. sprzedaży z j. włoskim

2024-03-12 ID OFERTY: 940822

POSZUKUJEMY Specjalistów ds. sprzedaży na rynek Włoski:

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientem zagranicznym w języku włoskim.

  • Kontakt z klientem, który zna nasz produkt tzw. „ciepła baza".

  • Telefoniczna sprzedaż kosmetyków i suplementów diety.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami (nasi klienci powracają do nas!).

  • Wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych.

  • Realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny: bardzo dobra znajomość Włoskiego - C1/C2!

  • Pełne zaangażowanie w przyswajanie nowej wiedzy i wdrożenie jej w praktyce.

  • Chęć stałego rozwoju i otwartość na zmiany.

  • Dyscyplina i chęć do intensywnej i regularnej pracy.

  • Duża odwaga, kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny.

  • Codzienny „żywy” kontakt z językiem obcym.

  • Pracę 100% zdalną.

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz organizacji.

  • Liczne konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi.

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe.

  • Wysoki komfort pracy w zgranym zespole.

  • Przyjazna atmosferę pracy.

Więcej o nas:

  • WWW - call2sale.eu/

  • Facebook - www.facebook.com/Call2Sale

  • Instagram - www.instagram.com/call2sale/

  • Linkedin - www.linkedin.com/company/call2sale/