Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

2024-06-07 ID OFERTY: 960257

Do prężnie rozwijającego się zakładu produkcyjnego, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista e-commerce.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i szukasz stabilnej pracy, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać - dobrze trafiłxś!

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio;

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności;

  • pracę od pon do pt w godzinach 8-16;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • benefity: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, zniżki na produkty firmy;

  • solidny onboarding;

  • spotkania integracyjne.

Obowiązki

  • bieżąca obsługa stron www i sklepu internetowego (pomoc klientom, zgłaszanie błędów i naprawa ich, aktualizacje, wprowadzanie nowych produktów etc.);

  • pomoc w pozycjonowaniu firmowych stron www oraz sklepu internetowego;

  • tworzenie i aktualizacja treści na firmowych stronach www;

  • pomoc przy rozwijaniu, tworzeniu o wprowadzaniu nowych funkcjonalności.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomości obsługi CMS WordPress;

  • podstawy HTML, CSS;

  • znajomości tematów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych na średnim poziomie;

  • samodzielności i kreatywnego podejścia;

  • umiejętności rozwiązywania problemów.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, prześlij swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego. Lub skontaktuj się pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915