Kosztorysant budowlany

2024-07-25 ID OFERTY: 972085

Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany.

Zadania na stanowisku:

• Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót budowlanych.

• Przygotowywanie kosztorysów pod przetargi.

• Praca w oparciu o dokumentację techniczną.

• Przyjmowanie i realizacja zapotrzebowania materiałowego na bieżące projekty.

• Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów ogólnobudowlanych, analiza ofert.

• Negocjowanie cen i warunków handlowych.

• Komunikacja z dostawcami - monitorowanie dostaw i terminów.

• Aktualizacja i tworzenie branżowej bazy dostawców usług i materiałów budowlanych.

• Bieżący kontakt z Kierownikami Projektów.

Wymagania

• Doświadczenie w kosztorysowaniu, w branży ogólnobudowlanej.

• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

• Umiejętność definiowania ofert w świetle obowiązujących przepisów prawnych.

• Obsługa specjalistycznych programów do kalkulacji np. AUTOCAD

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office/Outlook).

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę

• Korzystne warunki zatrudnienia

• Realną możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku.

• Dofinansowanie dojazdów do pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@regess.eu

Klauzula RODO
Prosimy o dopisanie klauzuli: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej