Kosztorysant przemysłowy

2024-09-02 ID OFERTY: 979275

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta z branży metalowej specjalizującej się w produkcji części tłoczonych i spawanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium poszukujemy osoby na stanowisko Kosztorysanta.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)

  • Dopłata do dojazdów do pracy

Obowiązki:

  • Ocena zapytań ofertowych pod względem wykonalności i procesu produkcyjnego

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów na podstawie otrzymanych zapytań i sporządzonych kalkulacji

  • Planowanie przebiegu procesu produkcyjnego – kroków pracy, kontroli, metod wykonania, możliwości zastosowania materiałów i podzespołów

  • Definiowanie zagrożeń i wąskich gardeł produkcyjnych w procesach poszczególnych kalkulowanych produktów

  • Sporządzanie kalkulacji powykonawczych z analizą odchyleń i planem poprawy

  • Rekalkulacje produktów, w których zmieniają się podstawowe dane dotyczące ilości minimalnej, kroków pracy lub materiału

  • Współudział w opracowywaniu studium wykonalności produktu, FEMA, planów pracy i list materiałowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne

  • Minimum 1 rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość programów Autodesk Invwentor lub AutoCad

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie w branży obróbki mechanicznej metalu