Kosztorysant systemów teletechnicznych

2024-09-10 ID OFERTY: 980291

Poszukujemy kreatywnego oraz analitycznego specjalisty na stanowisko Kosztorysanta systemów teletechnicznych dla naszego Klienta. Jeśli masz ambicje, cenisz sobie wyzwania i chcesz się rozwijać w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

Kluczowe zadania:

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Pozyskiwanie oraz analizowanie ofert od dystrybutorów i producentów
  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych
  • Optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji powykonawczej

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w branży oraz bogata wiedza techniczna
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej i przetargowej oraz ofert
  • Umiejętność optymalizacji rozwiązań technologicznych, negocjacji
  • Znajomość i umiejętność obsługi programów typu AutoCAD, NORMA
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + system prowizyjny)
  • Możliwość pracy zdalnej , co daje dużą elastyczności i szansę na work life balance
  • Pracę nad projektami w ciekawym, rozwojowym i dynamicznym środowisku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów

Dlaczego warto pracować w firmie naszego Klienta?

  • Stabilność zatrudnienia : nasz Klient działa na rynku od 15 lat, co świadczy o ugruntowanej pozycji
  • Interesujące projekty : firma pracuje nad systemami monitoringu miejskiego, systemami teletechnicznymi i ochrony przeciwpożarowej, a także nad systemami kontroli dostępu i telewizji przemysłowej dla dużych inwestycji zarówno użytku publicznego, jak i przedsiębiorstw prywatnych
  • Możliwości rozwoju zawodowego : nasz Klient regularnie rekrutuje na różne stanowiska, co związane jest z dynamicznym rozwojem firmy
  • Przyjazna atmosfera pracy : w firmie ważna jest współpraca w zespole, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe wymagania, aplikuj już dziś i dołącz do zespołu tworzącego innowacyjne rozwiązania w branży teletechnicznej!

Oferta dotyczy pracy stałej.