Kosztorysant/ka instalacji sanitarnych

2024-10-04 ID OFERTY: 984175

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów z zakresu instalacji sanitarnych,

  • Przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji sanitarnych,

  • Analiza dokumentacji technicznej,

  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,

  • Poszukiwanie rozwiązań zastępczych i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: min. 1,5 roku na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z realizacją/projektowaniem instalacji sanitarnych,

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynieria środowiska,

  • Obsługa programów Office 365 i AutoCAD+,

  • Umiejętność czytania dokumentacji instalacji sanitarnych,

  • Dokładności oraz analitycznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i rozwój,

  • Samodzielności i wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/B2B,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji ,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych).