KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

2024-09-03 ID OFERTY: 979457

Opis stanowiska

Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów skrupulatnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest z prowadzeniem pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

  • weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych w programie Comarch Optima

  • weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym formalnym

  • prowadzenie kasy

  • rozliczanie i uzgadnianie sald księgowych z kontrahentami

  • księgowanie list płac, rezerw, leasingu, poleceń księgowania

  • wyjaśnianie niezgodności

  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Wymagania stanowiska

  • co najmniej dobra znajomość programu Comarch Optima

  • doświadczenie na stanowisku księgowego na pełnych księgach

  • znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

  • skrupulatność, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook)

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • samochód służbowy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego