Księgowa (możliwość przyuczenia)

2024-09-02 ID OFERTY: 979265

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Księgowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio do Klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Obowiązki:

  • Prowadzenie i uzgadnianie ewidencji księgowych

  • Zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów

  • Prowadzenie inwentaryzacji

  • Księgowanie operacji gospodarczych

  • Przyjmowanie i kwalifikowanie dowodów księgowych

  • Współpraca z US, NBP, GUS i innymi działami firmy

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

  • Wycena aktywów i pasywów

  • Kontakt z klientami i partnerami w sprawach finansowych

  • Realizowanie raportów okresowych

  • Księgowanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego i rozliczeń międzyokresowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia/rachunkowość/finanse)

  • Mile widziane 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości oraz przepisów księgowych

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)