Księgowa/ Księgowy

2024-08-30 ID OFERTY: 978934

Opis stanowiska

  • Realizacja przebiegów amortyzacyjnych

  • Aktywacja projektów w systemie SAP i rozliczenie tych projektów

  • Comiesięczne raporty i analizy wariancji

  • Udział w sporządzaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych

  • Przegląd techniczny prawidłowego rozliczania działalności inwestycyjnej

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji majątku

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne,

  • Doświadczenie zawodowe z firmy produkcyjnej

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości aktywów (inwentaryzacje, projektowanie)

  • Znajomość pakietu MS-Office oraz programu SAP

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie i piśmie- warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Myślenie procesowe i analityczne

Oferujemy

  • Pracę w zangażowanym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Wynagrodzenie na bardzo dobrym poziomie

  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy zajęcia sportowe