Księgowa / księgowy, Poznań, Biuro rachunkowe

2024-02-11 ID OFERTY: 935111

Biuro rachunkowe w Poznaniu poszukuje pracownika.

Stanowisko: Księgowa/księgowy

Lokalizacja: Junikowo, Poznań

O firmie: Biuro Intrex-DBKK funkcjonuje się na rynku od 1990 roku. Zapewniamy obsługę księgową na najwyższym poziomie, który jest zasługą naszych wieloletnich pracowników.

Zakres zadań:
- prowadzenie pełnej księgowości
- prowadzenie księgowości uproszczonej

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie w kierunku rachunkowości i finansów ( mile widziani absolwenci kierunkowych szkół średnich i wyższych )
- znajomość programu Symfonia będzie atutem.
W zależności od doświadczenia oraz umiejętności oferujemy wynagrodzenie początkowe w wysokości 4300-6500 brutto. Nasze biuro regularnie rewiduje wysokość wynagrodzenia w oparciu o osiągnięcia oraz zaangażowanie pracowników.

Ponadto oferujemy:
- umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
- mentoring: praca pod opieką długoletnich specjalistów w swojej dziedzinie,
- możliwość rozwoju: zapewniamy kursy i szkolenia,
- możliwość awansu,
- wysługę lat oraz okazjonalne bonusy,
- elastyczny czas pracy,
- miła atmosfera oraz stabilność zatrudnienia, o których świadczy staż naszych pracowników

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.