Księgowy/a GL

2024-08-30 ID OFERTY: 978883

Obecnie dla klienta z branży automotive zlokalizowanego we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko: General Ledger Accountant.

Twoje obowiązki:
  • Wspieranie procesów księgowych dla różnych jednostek firmy
  • Wykonywanie innych powiązanych zadań księgowych
  • Zapewnienie dokładnych i terminowych zamknięć miesięcznych i rocznych
  • Rejestrowanie zakupów środków trwałych w systemie SAP
  • Przygotowywanie i dokumentowanie zapisów księgowych oraz uzgodnień dotyczących kont bilansowych
  • Terminowe przygotowywanie uzgodnień kont dla przydzielonych obszarów
  • Współpraca z innymi działami i zespołami międzynarodowymi w celu uzyskania niezbędnych informacji do tworzenia miesięcznych/kwartalnych rezerw
Nasze wymagania:
  • Dobra znajomość całego process GL (end to end)
  • Znajomość standardów rachunkowości US GAAP mile widziana
  • Wymaganaumiejętność komunikacji i szybkie przyswajanie wiedzy
  • Znajomość aplikacji MS Office oraz systemów księgowych/ERP (doświadczenie z SAP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Co oferujemy:
  • Przyjazna i swobodna atmosfera
  • Benefity ( takie jak karta Multisport, opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do języków)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Pracę w modelu  hybrydowym (2/3)

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.