Księgowa / Księgowy - Wrocław, Psie Pole

2024-10-03 ID OFERTY: 983974

Dla jednego z naszych klientów bezpośrednio rekrutujemy Księgową lub Księgowego.

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

  • wynagrodzenie na start w granicach 9000-12000 brutto + coroczne podwyżki;

  • premia roczna uznaniowa;

  • narzędzie niezbędne do pracy - komputer służbowy oraz telefon;

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Obowiązki

  • prowadzenie rachunkowości firmy;

  • wykonanie dyspozycji środkami pieniężnymi;

  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów;

  • księgowanie i wyliczenie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów;

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;

  • przygotowanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości;

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego;

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

  • otwartość na przyswajanie nowej wiedzy i procesów;

  • samodzielność.

Zapraszamy do złożenia aplikacji, nasz rekruter skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania, zadzwoń pod numer +48 533 591 777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915