Księgowa- Umowa o pracę - WROCŁAW

2024-09-15 ID OFERTY: 980975

Rozwijaj swoją karierę jako Księgowa / Księgowy !

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Księgowej / Księgowego, z biegłą znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

Dołącz do zespołu profesjonalistów i rozwijaj się w prestiżowej firmie!

Lokalizacja: WROCŁAW

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilna praca u solidnego pracodawcy

  • Szanse na rozwój zawodowy dzięki licznym szkoleniom

  • Praca w regularnych godzinach: 8:00-16:00

  • Kompleksowe wprowadzenie i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu księgowych

  • Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia

Obowiązki

  • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów i sprawozdań

  • Dekretowanie oraz księgowanie dokumentów

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami głównymi

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak US, ZUS, GUS, NBP

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Zarządzanie środkami finansowymi jednostki oraz wykonywanie związanych z tym dyspozycji

  • Prowadzenie pełnej rachunkowości jednostki

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Zdolność do samodzielnego działania

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

    Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj lub wyślij wiadomość „Księgowa-Wrocław” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915