Kucharz

2023-10-17 ID OFERTY: 901954

KUCHARZ Stabilna , dobrze płatna praca z możliwością rozwoju !

Miejsce pracy : Bosłesławiec

Oferta:

Bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie na podstawy umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę .

Atrakcyjne wynagrodzenie

Praca w systemie zmianowym

Możliwość rozwoju zawodowego

System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

Szkolenia wewnętrzne

Bezpłatne posiłki pracownicze

Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Zadania:

Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy

Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Umiejętność pracy na recepturach.

Praktyczna znajomość systemu HACCP.

Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zapoznaj się z naszą ofertą

lub skontaktuj się ze mną : 668- 869- 469 legnica@manpower.pl

Oferta dotyczy pracy stałej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)