Kucharz- Gwarantujemy rozwój zawodowy oraz awans !

2023-08-17 ID OFERTY: 880212

Oferta:

  • Umowę o pracę na pełen etat - bezpośrednio w strukturach firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 12000zł brutto miesięcznie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami (do 15% stawki miesięcznej)

  • Nagrody za polecenie osoby do pracy (1000 zł brutto przy poleceniu osoby, która przepracuje minimum 3 miesiące)

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Bezpłatne posiłki pracownicze

  • Konsultacje prawnicze, psychologiczne i finansowe

  • Pakiet benefitów (po okresie próbnym): opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Zadania:

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy na recepturach.

  • Praktyczna znajomość systemu HACCP.

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

lub skontaktuj się ze mną : 606 814 792 agata.konopka@manpower.pl

Oferta dotyczy pracy stałej Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)