Kucharz / Kucharka (restauracja hotelowa)

2024-04-13 ID OFERTY: 948067

Zadania:

  • Przygotowywanie potraw z karty menu.
  • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.
  • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
  • Dyspozycyjność.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Entuzjazm i zapał do pracy.
  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w formie dogodnej dla pracownika.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia.
  • Pracę u boku doświadczonego szefa kuchni.
  • Zmianowy system pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: