KUCHARZ/KUCHARKA

2024-06-21 ID OFERTY: 964127

KUCHARZ/KUCHARKA W HOTELU BIAŁY GOŚCINIEC

  • Lokalizacja: Biały Gościniec - Ciechanów, ul. Niechodzka 6

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • Województwo: mazowieckie

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni,

  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,

  • dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności.

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny

  • Doświadczenia na wskazanym stanowisku

  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Kreatywność i poczucie estetyki

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe PZU

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: marcin.wloch.cd@obpon.pl

Szczegóły pod nr telefonu: 512940486

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.