Kucharz/Kucharka/Pomoc Kuchenna

2024-03-13 ID OFERTY: 941103

KUCHARZ/ KUCHARKA/ POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Zakroczym lub Warszawa

Wymagane  badania  sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Praca w godzinach rannych lub nocnych , w zależności od miejsca pracy

  • Praca  w dni robocze

  • Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

  • DODATKI - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dopłata do pakietu sportowego i medycznego

Oczekujemy:

  • Ważne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Praca na kuchni ciepłej i zimnej, w stołówce pracowniczej

  • Przygotowanie posiłków lub pomoc kucharzowi - głównie kuchnia polska

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad HACCP

Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV za pomocą przycisku aplikowania. Lub Kontakt tel. 787096990