KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z POZWOLENIEM NA BROŃ - Gdynia, Hel (relokacja)

2024-06-05 ID OFERTY: 959482

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta – poszukuje:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z POZWOLENIEM NA BROŃ

Miejsce pracy: Gdynia, Hel

Praca wg grafiku - służby 24h

Zadania:

  • patrolowanie podległego terenu

  • sprawdzanie uprawnień do wjazdu/wyjazdu na teren chroniony

Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • aktualne badania lekarskie + psychologiczne

  • niekaralność

  • sumienność

  • zaangażowanie

  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

Oferujemy:

  • stawka 28 - 30 zł/h netto

  • umowę o pracę/umowę zlecenie

  • możliwość zakwaterowania

  • możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdu

  • terminową wypłatę wynagrodzenia

  • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • możliwość wykupienia dofinansowanego ubezpieczenia: NNW, grupowego na życie

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

 Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 510011968 w godz. 08:00-15:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.