Laborant / Laborantka

2024-09-17 ID OFERTY: 981243

Grupa Producentów w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko LABORANT/ LABORANTKA

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji laboratoryjnej,

  • badanie prób zbóż, pasz, materiałów paszowych,

  • nadzór nad oddziałami labolatoryjnymi,

  • sporządzanie dokumentacji i przyjmowanie audytów GMP, REDcert, certyfikacja produktu ekologicznego,

  • sporządzanie i nadzór nad dokumentacją wytwórni pasz,

  • udział w przeprowadzanych kontrolach weterynaryjnych,

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,

  • współpraca z laboratoriami zewnętrznymi i wysyłanie prób na badania,

  • nadzór nad sprzętem laboratoryjnym, jego systematyczne serwisowanie, kalibrowanie i legalizowanie,

  • budowanie własnych kalibracji do badania na spektrometrze NIR,

  • przestrzeganie obowiązujących norm jakościowych i ustalonych zasad.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie- wyższe w zakresie żywienia,

  • min 3-letnie doświadczenie,

  • dyspozycyjność, precyzyjność w wykonywanej pracy,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • biegła obsługa komputera, Pakiet Office

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • samodzielność w realizacji zadań ,

  • pełen pakiet medyczny.

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez GPR "ERGO-ROL "Sp. z o.o. zgodnie z Art.6 Ust.1 Lit.A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”.