Laborant/Laborantka

2024-06-28 ID OFERTY: 965704

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki k. Warszawy

Zadania:

  • Badanie jakości oraz ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, ocena wizualna pod kątem wad
  • Analizowanie wyników kontroli
  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja oraz ewidencja wyrobów niezgodnych
  • Czynny udział w wyjaśnianiu reklamacji
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym: jego ewidencją, legalizacją, sprawnym działaniem
  • Wsparcie pracowników linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych
  • Przeprowadzanie przeglądów jakościowych oraz szkoleń pracowników
  • Archiwizacja wzorów produkcyjnych
  • Udział w audytach jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, biotechnologia, inżynieria jakości, włókiennictwo)
  • Atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Znajomość metod analitycznych - HPLC oraz mikrobiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

Oferta dotyczy pracy stałej.