Lakiernik samochodowy

2024-07-08 ID OFERTY: 967941

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży automotiv poszukujemy osoby na stanowisko Lakiernik samochodowy.

Zadania i obowiązki:

  • przygotowanie elementów karoserii do lakierowania,

  • lakierowanie elementów, suszenie i utrwalanie powłoki lakierniczej,

  • kontrola jakości lakierowanych elementów,

  • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego sprzętu,

  • przestrzeganie przyjętych standardów jakości oraz norm BHP.

Wymagania stanowiska

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie II zmian od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22),

  • znajomość budowy samochodu i obecnej technologii napraw,

  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (6500 - 7500 zł brutto),

  • umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą,

  • system premiowy,

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym,

  • posiłki regeneracyjne,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • szkolenia zawodowe oraz czas na ich realizację,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość uczenia się od innych i rozwoju na stanowisku pracy,

  • współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.