Lakiernik samochodowy

2024-08-07 ID OFERTY: 974655

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Mostki, woj. Lubuskie, 13 km od Świebodzina

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio pod struktury Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 7500 zł brutto miesięcznie,

  • możliwość darmowego zakwaterowania,

  • praca na zmiany z możliwością wyrobienia dodatkowych godzin,

  • darmowy posiłek,

  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,

  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres zadań:

  • realizacja zadań lakierniczych na uszkodzonych pojazdach,

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania, w tym szlifowanie, maskowanie i malowanie,

  • wybór odpowiednich materiałów oraz technik malarskich,

  • kontrola jakości wykonanych prac oraz dbałość o szczegóły,

  • przestrzeganie norm oraz wytycznych producentów różnych marek samochodów,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu naprawczego,

  • dbanie o odpowiednie narzędzia i wyposażenie potrzebne do pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego,

  • znajomość technik lakierniczych,

  • umiejętność obsługi sprzętu lakierniczego,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dokładność, skrupulatność, sumienność.