Lek. badacz/współbadacz - badania kliniczne - Lek. Reumatolog - Poznań

2024-06-15 ID OFERTY: 962712

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego.

Zapewniamy dostęp do różnorodnych ofert pracy w branży medycznej, co daje Kandydatom możliwość wyboru spośród wielu interesujących pozycji. Dzięki naszym relacjom z różnymi pracodawcami w branży medycznej, mamy dostęp do nowych ofert pracy przed innymi i możemy zapewnić Kandydatom szybki dostęp do interesujących propozycji.

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lekarz badacz/współbadacz - badania kliniczne - Lekarz Reumatolog - Poznań

Miejsce pracy: Poznań, Polska

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość GCP,

  • Na stanowisko badacza specjalizacja i wcześniejsze doświadczenie jako główny badacz,

  • Na stanowisko współbadacza nie wymagamy doświadczenia,

  • Dostępność czasowa w zakresie minimum 2-4h na tydzień,

  • Zainteresowanie tematyką badań klinicznych,

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w ośrodku badań klinicznych - 2-4h w tygodniu,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • Przeprowadzanie procedur zgodnie z protokołu badań klinicznych oraz zasad ICH GCP,

  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

OFERUJEMY:

  • Współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,

  • Zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,

  • Negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,

  • Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,

  • Obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,

  • Narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,

  • Elastyczne terminy,

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt.

BADANIA KLINICZNE - APLIKACJA:

  • Zapraszamy do współpracy w ramach badań klinicznych lekarzy – z doświadczeniem w zakresie badań klinicznych oraz takich, którzy chcą rozszerzać swoją wiedzę, biorąc udział w badaniach klinicznych:

  • Badaczy głównych – lekarzy zainteresowanych wzięciem udziału w badaniach klinicznych i aktywnie rekrutujących pacjentów do tych badań

  • Współbadaczy – lekarzy z dostępem do pacjentów zainteresowanych wzięciem udziału w badaniu klinicznym

  • Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca, pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

  • Lekarzy chętnych do aplikowania poprzez złożenie CV prosimy o przesłanie aplikacji na adres poczty elektronicznej: biuro@vbidea.pl lub poprzez formularz: https://vbidea.pl/formularz-aplikacyjny-vb-idea. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."