Lider

2024-09-27 ID OFERTY: 983339

Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.
Zakład Transformatorów Dystrybucyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

LIDER

Twoje obowiązki:

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją;

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Wdrażanie nowych pracowników zgodnie z procedurą szkolenia;

  • Pełnienie roli tłumacza w szkoleniach i koordynacja regularnej pracy nowo zatrudnionych pracowników, korygowanie nieprawidłowych zachowań, rola „pośrednika” pomiędzy nową grupą a mistrzem;

  • Komunikowanie i egzekwowanie zasad BHP przez współpracowników;

  • Zgłaszanie zagrożeń oraz eliminowanie zauważonych odstępstw w zakresie swoich kompetencji;

  • Kontrola środków ochron indywidualnych;

  • Dbałość o 5S oraz kontrola podległych stanowisk w tym obszarze

  • Organizowanie i kierowanie pracą pracowników na podległym obszarze;

  • Wspieranie pracowników w zakresie zgłaszania usprawnień i Kaizenów.

Twoje kompetencje

  • Biegła znajomość j. angielskiego i j. polskiego;

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie w pracy na produkcji min. 3 lat;

  • Umiejętność przekazywania wiedzy, pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne;

  • panowanie nademocjami, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat;

  • Stawka bazowa 4800zł + miesięczna premia do 500zł;

  • Stały dodatek za pracę w 4 brygadach - 960zł brutto + za pracę według grafiku w niedzielę;

  • Dodatek liderski 1000zł;

  • 200% dodatkuza pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień;

  • Dwukrotnie wyższy dodatekza pracę w porze nocnej (40% od minimalnej krajowej);

  • Premiemiesięczne;

  • Finansowe nagrody roczne;

  • Medicover – prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa - Multisport (na preferencyjnych warunkach dla pracowników Manpower);

  • Bezpłatny parking dla pracowników;