Lider Zespołu

2024-04-08 ID OFERTY: 946582

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce. Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania. Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta. Obecnie na projekt realizowany u jednego z naszych klientów zakładu produkcyjnego z terenu woj. Dolnośląskiego, poszukujemy osoby na stanowisko: Lider Zespołu
Miejsce pracy: Bolesławiec

Zakres obowiązków
 • Organizacja i podział pracy dla grupy pracowników,
 • Bieżące przestrzeganie i wykonanie planu,
 • Szkolenia i wprowadzenia nowych pracowników (również anglojęzycznych i ukraińskojęzycznych),
 • Nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników,
 • Organizacja i podział pracy dla grupy pracowników, w tym wsparcie w rozwiązywaniu problemów pracowniczych
 • Nadzór nad ewidencją czasu pracy podległego zespołu

Nasze oczekiwania
 • Gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym (poniedziałek - piątek)
 • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, wysoka kultura osobista
 • Znajomość MsOffice
 • Znajomość języka polskiego, ukraińskiego i angielskiego w mowie i piśmie
 • Czynne prawo jazdy kat. B
 • Mile widziane doświadczenie jako lider/koordynator pracowników w agencji pracy

Oferujemy
 • Rynkowe wynagrodzenie stałe oraz premie miesięczne
 • Umowę zlecenie/ umowę o pracę
 • Ciekawą i dynamiczną pracę w branży Automotive
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
 • Realny wpływ na rozwój firmy możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
 • Regularne szkolenia oraz stałe wsparcie przełożonych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentu CV poprzez formularz lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 881 506 323