Lider zmiany (Kontrola Jakości)

2024-10-07 ID OFERTY: 984584

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce. Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania. Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta. Obecnie na projekt realizowany u jednego z naszych klientów zakładu produkcyjnego z terenu Dzierżoniowa poszukujemy osoby na stanowisko: Lider zmiany - brygadzista
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków
 • Raportowanie wykonanych zadań przełożonemu
 • Organizacja i podział pracy dla grupy pracowników
 • Bieżące przestrzeganie i wykonanie planu
 • Nadzór nad dokumentacją projektową / raportowanie
 • Szkolenia nowych pracowników
 • Nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników

Nasze oczekiwania
 • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
 • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
 • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołowej
 • Praktyczna znajomość komputera (pakiet MS Office)
 • Czynne prawo jazdy kat. B
 • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
 • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej

Oferujemy
 • Umowę o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie na start oraz premię miesięczną
 • Ciekawą i dynamiczną pracę w branży automotive
 • Zdobycie doświadczenia z zakresu systemów i narzędzi jakościowych stosowanych w branży motoryzacyjnej
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
 • Realny wpływ na rozwój firmy możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
 • Regularne szkolenia oraz stałe wsparcie przełożonych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz.