Logistyk/Dyspozytor logistyczny

2024-02-21 ID OFERTY: 936893

Dla naszego Klienta, firmy z branży mleczarskiej poszukujemy Logistyka/Dyspozytora

Zadania:

  • Organizacja realizacji inwestycji i budżetu oraz procesów logistyki mleka,

  • Koordynowanie własnej floty samochodowej (cysterny) i przewoźników w zakresie dostaw mleka,

  • Kierowanie zespołem: wyznaczanie zadań, planowanie tras, organizacja czasu pracy, organizacja i prowadzenie szkoleń,

  • Zarządzanie flotą,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu i transportu mleka, wiedza techniczna z zakresu technologii odbioru mleka,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Prawo jazdy kat. B (kat. C+E Świadectwo kwalifikacji zawodowej mile widziane),

  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • szkolenia językowe,

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV.