Młodszy elektryk

2024-03-27 ID OFERTY: 944393

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Piotrkowie Trybunalskim

poszukuje osoby na stanowisko Elektryka/Młodszego Elektryka

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań w zakresie utrzymania ruchu i infrastruktury,

  • bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury,

  • utrzymanie należytej funkcjonalności parku maszynowego,

  • prowadzenie napraw i remontów maszyn i urządzeń w zakresie elektryki, pneumatyki,

  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • podstawowa wiedza w zakresie elektryki, elektrotechniki, automatyki linii produkcyjnych,

  • uprawnienia SEP grupa 1 Eksploatacja,

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).

Mile widziane:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki schematy),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym,

  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków; program poleceń pracowniczych.

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.