Młodszy Specjalista ds. Procesów Wsparcia Bankowości z jęz. niemieckim

2022-10-14 ID OFERTY: 798539

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko

Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z jęz. niemieckim

Praca w międzynarodowej firmie CERI International.

CERI to miejsce, w którym spotykają się ludzie na wszystkich etapach kariery. Nieustannie uczymy się od siebie
nawzajem, doceniamy zaangażowanie i pozytywne nastawienie. W każdym zespole czekają na Ciebie ludzie chętni do współpracy i dzielenia się wiedzą! Od 1996 roku wspieramy bankowość, budujemy zaufanie klientów i tworzymy zespoły, do których stale dołączają nowi pracownicy. Ciągły rozwój firmy sprawia, że potrzebujemy Cię na naszym pokładzie!

Wiemy, że początki bywają trudne – dołącz do nas, a wszystkiego Cię nauczymy! Z nami zdobędziesz pierwsze
doświadczenie w bankowości, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją ścieżkę zawodową, czy szukasz
nowych wyzwań. Praca w CERI pozwoli Ci także zadbać o Twój work-life balance.

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja zadań z obszaru bankowości: otwieranie, kont, aktualizacja danych Klienta, nadawanie upoważnień zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • Obsługa klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego.

  • Weryfikacja wiarygodności Klienta: porównanie danych zawartych we wniosku z danymi personalnymi Klienta

  • Uzupełnianie brakujących danych Klienta niezbędnych do realizacji wniosku.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2.

  • Obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

  • Otwartości na naukę nowego obszaru.

  • Skrupulatności i dokładności w działaniu.

  • Dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Gotowości do pracy zdalnej z dostępem do Internetu.

  • Wykształcenie/ doświadczenie w zakresie administracji/ finansów lub bankowości (mile widziane).

Wymagania techniczne:

  • Dostęp do komputera z internetem o łączu internetowym przynajmniej 10 Mbit/s.

  • System operacyjny minimum Windows 7, rekomendujemy 8, 8.1 lub 10.

OFERUJEMY

  • Wdrożenie w obowiązki służbowe. Szkolenie procesowe od podstaw pod okiem wyznaczonego trenera-mentora wykorzystując aplikacje MS Teams i komunikatory tekstowe w CERI.

  • Umowę o pracę na pełen etat w systemie zdalnym lub stacjonarnym w Łodzi lub Białymstoku.

  • Wynagrodzenie od minimalnej krajowej.

  • Dodatek językowy do wynagrodzenia zasadniczego za znajomość języka obcego, uzależniony od poziomu języka w klasyfikacji B, C.

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie do kursów językowych prowadzonych online

  • Dofinansowanie do Karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

  • Punkty MyBenefit.

Aplikować należy poprzez link:

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.