Młodszy Operator Linii Technologicznej

2024-07-24 ID OFERTY: 971827

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.
Szukasz pracy przy nowoczesnych liniach technologicznych?
Chcesz pracować u Pracodawcy Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego? Poszukujemy kandydata na stanowisko

Twoje zadania
 • Pomoc w ustawianiu i obsłudze maszyn oraz urządzeń
 • Wykonywanie zadań produkcyjnych
 • Prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań
 • Bieżąca kontrola jakości półproduktu oraz wyprodukowanych wyrobów
 • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?
 • Gotowości do pracy w systemie zmianowym: 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00
 • Wykształcenia min. zawodowego
 • Podstawowej wiedzy technicznej
 • Znajomości obsługi komputera
 • Zaangażowania w powierzone zadania
 • Doświadczenia w pracy przy maszynach - mile widziane

Co zapewniamy?
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
 • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
 • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym o dużym stopniu automatyzacji
 • Prywatną opiekę zdrowotną
 • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
 • Program Medicover Sport
 • Dostęp do platformy Wellbee
 • Pakiet świadczeń socjalnych
 • Możliwość uzyskania nagród finansowych za zgłaszane pomysły usprawnień
 • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
 • Imprezy integracyjne

Masz pytania?
Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu:+48 14 648 36 87 lub +48 885 996 294