Młodszy Operator Maszyn Pakujących

2024-04-10 ID OFERTY: 946852

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z obsługą linii pakującej wyrób gotowy w opakowania jednostkowe i zbiorcze.
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych.
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.
  • Kontrola jakości pakowanego produktu.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
  • Współpraca z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (bądź gotowość do jej wyrobienia).
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna.
  • Motywacja do osiągania celów produkcyjnych.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna.
  • Bezpłatny dojazd busem z okolic Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.
  • Pakiet medyczny ENEL-MED ora możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.
  • Fundusz socjalny, w tym np. dofinansowanie do wczasów itp.
  • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: