Młodszy Operator maszyn transport pracowniczy

2023-11-10 ID OFERTY: 909850

Zadania:

  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

  • Bieżąca kontrola jakości produktu

  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji

  • Uczestnictwo w bieżących przeglądach technicznych

  • Przezbrajanie maszyn

  • Uczestnictwo w różnych projektach fabrycznych

  • Szkolenia nowych pracowników

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 12-godzinnym (system: 2 dni zmiana dzienna, 2 dni zmiana nocna, 4 dni wolnego)

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • uprawnienie UDT mile widziane

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez klienta z branży spożywczej

  • Wynagrodzenie podstawowe: 4600 zł brutto + 600 zł brutto premii + 8 zł brutto za każdą godzinę przepracowaną w trybie nocnym

  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych, wyciągarek oraz uprawnień SEP

  • Bezpłatny transport do pracy m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia

  • Prywatna opieka medyczna Lux Med

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, premie na święta)

  • Karta MultiSport

  • Dofinansowanie obiadów

Oferta dotyczy pracy stałej.

 Manpower Agencja zatrudnienia nr 412