Młodszy specjalista ds. księgowości

2024-10-03 ID OFERTY: 983972

Librus
#inspirujeMY

Miejsce pracy: Katowice al. Korfantego 193

Zakres obowiązków
- Prowadzenie obiegu dokumentów księgowych
- Księgowanie wyciągów bankowych i prowadzenie raportu bankowego
- Przygotowywanie propozycji do płatności faktur kosztowych i przygotowywanie przelewów bankowych
- Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
- Pomoc w bieżących pracach zespołu księgowego

Czego szukamy?
• wykształcenia kierunkowego (także w trakcie studiów)
• mile widziane doświadczenie w dziale księgowości, w biurze rachunkowym
• gotowości do uczenia się i aktualizowania wiedzy
• umiejętności analitycznych
• dobra znajomość Excel, Word
• umiejętności pracy w zespole

Jak pracujemy?
• pracujemy jako zespół - z żadnym problemem nie zostaniesz sam/a
• czas pracy to 7:30 -15:30 od poniedziałku do piątku (inne godziny pracy - do negocjacji)
• możliwość pracy zdalnej 4 dni w miesiącu po okresie próbnym
• podpisujemy umowę o pracę
• oferujemy pakiet benefitów, m.in. bezpłatny parking, karta Multisport, siatkówka, angielski, wolontariat pracowniczy

Jak wygląda proces rekrutacji?
• Wyślij nam swoje CV!
• Zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną w biurze.
• Po rozmowie z rekruterem kolejnym etapem jest próbka pracy typu case study do wykonania w domu.
• I w końcu spotkanie z Główną księgową - raz jeszcze w biurze.
• A na zakończenie decyzja Twoja i nasza.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego #inspirującego zespołu!