Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej

2024-01-30 ID OFERTY: 932661

Langowski Logistics to polska firma rodzinna, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej od 2004 roku. Zespół ponad 300 specjalistów z branży świadczy usługi transportowe i magazynowe na najwyższym poziomie, dostarczając ładunki klientów do dowolnego miejsca na Ziemi. Własna Agencja Celna, cztery własne magazyny składowo-przeładunkowych na terenie Polski oraz sieć ponad 1500 Agentów na całym świecie wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji magazynowej

  • przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej

  • rozliczanie usług i wystawianie faktur

  • nadzór nad pracą magazynu pod kątem administracyjnym

  • weryfikacja i kontrola dokumentów magazynowych

  • wyjaśnianie niezgodności i reklamacji

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • raportowanie do przełożonego zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych

  • obsługa programu magazynowego WMS

  • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej

  • dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • imprezy integracyjne