Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

2024-02-22 ID OFERTY: 937396

Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku, poszukiwanie innowacyjnych metod i źródeł pozyskania kandydatów,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze pracy tymczasowej,
  • współpraca z klientem w celu weryfikacji potrzeb rekrutacyjnych i wymagań stawianych kandydatom,
  • dbanie o wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy,
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów przez media społecznościowe,
  • przygotowywanie wewnętrznych raportów oraz zestawień dot. rekrutacji;

Oczekujemy:

  • zainteresowania obszarem rekrutacji,
  • przyjaznego usposobienia i łatwości budowania relacji,
  • organizacji czasu pracy,
  • samodzielności i chęci przejęcia odpowiedzialności za rekrutację do naszych Klientów,
  • czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczną premię uzależnioną od wyników Twojej pracy,
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód w ramach potrzeb, telefon, laptop),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę wśród profesjonalistów i pasjonatów zorientowanych na sukces.

Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: HR/Agencje zatrudnienia/ Rekrutacja

Zawód/Specjalizacja: HR

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca