Magazynier

2024-01-19 ID OFERTY: 930829

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Rokszyce / okolice Piotrkowa Trybunalskiego

Zapraszamy do współpracy również osoby z Ukrainy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie! Przeciętne zarobki pracowników wynoszą od 4500 do 6000 zł brutto;

- umowę o pracę tymczasową

- bogaty pakiet benefitów;

- indywidualne możliwości rozwoju i praca bez monotonii;

- każdy pracownik otrzymuje w okresie szkoleniowym wsparcie swojego indywidualnego trenera.

Obowiązki:

- kompletowanie towarów przeznaczonych na wydanie marketom spożywczym;

- przewóz skompletowanych towarów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy (nie wymagamy UDT) lub chęci uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu z obsługi wózka widłowego przed rozpoczęciem pracy !

- książeczka/badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich uzyskania

- dostępność do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."