Magazynier

2024-03-01 ID OFERTY: 938804

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji. Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

 Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Dzierżążno ul. Podgórna 3

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Odbiór materiałów i weryfikacja ich zgodności

  • Prowadzenie ewidencji i regularnych inwentaryzacji

  • Wydawanie materiałów pracownikom

  • Dbanie o porządek na magazynie

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia min. zawodowego

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobrej organizacji miejsca pracy

  • Mile widziane uprawnienia wysokościowe do 3m, uprawniania na sztaplarki

  • Mile widziana znajomość programów Exel i ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym,

  • codzienne domowe obiady,

  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • możliwość rozwoju kompetencji,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę,

  • eventy firmowe,

  • paczki świąteczne,

  • zniżki na produkty firmowe

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

tel. 785 553 250

e-mail: rekrutacja@mielewczyk.pl