Magazynier

2024-03-07 ID OFERTY: 939784

Omida Solutions to marka specjalizująca się w logistyce kontraktowej oraz profesjonalnej
obsłudze magazynowej dla Klientów spółek z naszej grupy. Należymy do Grupy OMIDA,
składającej się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom
zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji oraz każdej gałęzi transportu. Mamy
szereg certyfikatów podkreślających jakość i wysokie standardy w obszarach transportu oraz
obsługi klienta (ISO, IFS Logistic, GMP+,CWB). Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych
nagród, tj. Diament Miesięcznika miesięcznika Forbes 2019 i 2023, Gazele Biznesu,
przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom, którą
otrzymała w latach 2014, 2015, 2016 oraz 2018. W 2023 roku otrzymaliśmy Certyfikat Great
Place To Work, przyznany na podstawie opinii Naszych pracowników. W związku z
rozwojem naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce Pracy: okolice Warszawy-Janki

Twój zakres obowiązków
 Przyjmowanie i wydawanie dostaw.
 Kompletacja zamówień.
 Przyjęcie towaru z produkcji ( potwierdzenie w systemie ilości ).
 Etykietowanie pudełek.
 Prowadzenie ewidencji magazynowej i dokumentacji zgodnie z obowiązującymi
procedurami.
 Zachowanie przestrzegania zasad i procedur BHP w miejscu pracy.
 Utrzymanie porządku i czystości w magazynie.

Nasze wymagania
 Doświadczenie w pracy jako magazynier lub konfekcjoner.
 Znajomość zasad i procedur dotyczących magazynowania i konfekcjonowania.
 Umiejętność zorganizowania pracy w magazynie .
 Dokładność i precyzja w wykonywaniu swoich obowiązków, takich jak pakowanie,
etykietowanie czy magazynowanie towarów.
 Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne m.in. zdolność do pracy w grupie i
komunikacji z innymi pracownikami.
 Punktualność i sumienność.
 Mile widziane uprawnienia UDT.

Oferujemy

 Pracę od poniedziałku do piątku.
 Przyjazną atmosferę w młodym zespole.
 Możliwość rozwoju zawodowego.
 Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, współpraca na podstawie umowy o pracę
(okres próbny i umowa docelowa).
 Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: hr@omida.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
Omida Solutions al. Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą
dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane
dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane
osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami
Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych
na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania
od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych
osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:
 ’Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia
2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.