Magazynier

2024-06-24 ID OFERTY: 964830

Miejsce pracy: Olesno

Stawka: od 4900 brutto

Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

 Opis stanowiska:

  • weryfikacja stanów magazynowych zgodnie z danymi w systemie

  • przyjmowanie towarów do magazynu zgodnie z obowiązującą procedurą

  • kompletowanie towaru oraz jego wysyłka (krajowa / zagraniczna)

  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową

  • odpowiedzialność za sprzęt magazynowy – zgłaszanie awarii (wózki, foliarka itp.)

  • prawidłowe i terminowe wykonanie zadań

  • przestrzeganie dyscypliny pracy i zasad BHP ora dbałość o jakość wykonywanej pracy, oszczędną gospodarkę materiałowo – narzędziową oraz utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze magazynu min. 1 rok - mile widziane

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi - warunek konieczny,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (I, II zmiana i III zmiana),

  • podstawowa obsługa komputera.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Stawka od 4900 zł brutto + premia za obecność + premia za wyniki

  • Opieka koordynatora

  • Praca na dłuższy okres czasu

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny - +48 539 198 300 Anastasiia