Magazynier (branża produktów świeżych) - Praca w porze nocnej - Gdańsk

2024-03-01 ID OFERTY: 938750

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (branża produktów świeżych)

Miejsce pracy:  Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień za pomocą skanera

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

  • udział w inwentaryzacjach

  • praca w godzinach nocnych: 19:00 - 3:00 lub 20:00 - 4:00

  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • chęć oraz zaangażowanie do pracy

  • sprawność fizyczna, dokładność i sumienność

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w porze nocnej

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia a po okresie próbnym umowa o pracę

  • elastyczny grafik pracy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email : rekrutacja@ipracujzdalnie.pl