Magazynier JYSK - Radomsko

2024-08-13 ID OFERTY: 975632

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. /KRAZ 23286/

Ruszamy z nową rekrutacją, gdzie poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku Magazyniera dla naszego Klienta, firmy Jysk w Radomsku.

Praca Magazyniera w JYSK Radomsko

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na rękę do 4600 zł miesięcznie

  • Umowa o pracę

  • Praca na 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • Premie i dodatki: frekwencyjna 1134 zł brutto, nocne 20%

  • Po 6 miesiącach możliwość bezpośredniego zatrudnienia

  • Płatne nadgodziny

  • Parking dla pracowników i dojazd autobusem linii 2Dofinansowanie obiadów 75% i dłuższa przerwa 25 min

Twoje zadania:

  • Kompletowanie zamówień

  • Obsługa wózka paletowego

  • Załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • Chęć do pracy

  • Sumienność

  • Mile widziane doświadczenie w magazynie

Chcesz pracować? Zgłoś się teraz!