Magazynier - Kierowca kat.B

2024-06-29 ID OFERTY: 965996

Manbroker Sp. z o.o, dla swojego klienta,  renomowanego  producenta i dostawcy cateringu poszukuje Magazyniera z prawem jazdy kat. B do przewożenia towaru  pojazdami do 3,5 t, w tym typu 8 EPAL Chłodnia.

Miejsce pracy: Bojano, 84-207

Zakres obowiązków:

  • Liczenie, załadunek, przewożenie samochodem i rozładunek towarów produkcji cateringu;

  • Prowadzenie pojazdów do 3,5 t, w tym typu 8 EPAL Chłodnia;

  • Zasięg transportu: do 2 km pomiędzy zakładem produkcyjnym a magazynem;

  • Praca zmianowa: I zmiana w godzinach 07:00-17:00, II zmiana w godzinach 12:00-23:00, w dniach od niedzieli do czwartku.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych pojazdów dostawczych do 3,5

  • Mile widziana książeczka sanepidowska.

  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizycznej;

  • Chęć do pracy i zaangażowanie,

  • Sumienność i punktualność

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzony samochód i mienie,

  • Znajomość języka polskiego na dobrym poziomie w mowie, piśmie i czytaniu (dotyczy obcokrajowców).

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności;

  • Umowę zlecenie ze  stawką 36,00 zł/h brutto na początek, z możliwością podwyżki po krótkim okresie próbnym do 41,00 zł/h brutto.

  • Stabilną i długoterminową współpracę;

  • Wdrożenie w pracę;