Magazynier (MOH/06/23)

2024-03-28 ID OFERTY: 944790

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Picker

Magazynier /Picker
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie z branży spożywczej.

  • Obsługa wózka widłowego (uprawnienia UDT).

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.

  • Rozładunek i załadunek towaru.

  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją.

  • Dbałość o porządek na magazynie i na terenie przyległym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Aktualna książeczka sanepidowska.

  • Dobra kondycja fizyczna.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6).

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Dyspozycyjność, punktualność, dokładność, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4400 zł brutto + około 1000 zł premii.

  • Stawkę podstawową oraz premię frekwencyjną i wydajnościową.

  • Pracę w międzynarodowej firmie.

  • Możliwość rozwoju i awansu.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 538 810 713 Ola