Magazynier, Operator / Operatorka wózków widłowych

2024-06-18 ID OFERTY: 963214

Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Zakres obowiązków
Obsługa wózka widłowego i innych sprzętów w magazynie (np. obracarki do kartonu, zgniatarki zużytej folii itd. itp.)
Wykonywanie prac załadunkowych, wyładunkowych oraz transport i ustawianie ładunków wewnątrz magazynu
Zabezpieczanie, kontrola ładunków oraz odpowiednie oznakowanie palet
Przygotowanie i wydawanie surowców zgodnie z planem produkcyjnym
Codzienna obsługa powierzonego sprzętu
Wykonywanie prac porządkowych
Uczestniczenie w inwentaryzacjach surowców i materiałów

Poszukiwane kompetencje
Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
Minimum półroczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
Mile widziane doświadczenie w kompletacji zamówień zgodnie ze specyfikacją
Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
Dobra organizacja własnej pracy
Zaangażowanie i rzetelnośćUmiejętność interpersonalne pozwalające na efektywną pracę w zespole

Oferujemy
Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14.00, 14-22.00, 22-6.00)
Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do pakietów sportowych
Dofinansowania do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
Świadczenia świąteczne
Kawę, herbatę i świeże owoce
Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, rozwój i współpracę
Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy