Magazynier - 5400 brutto

2024-09-11 ID OFERTY: 980453

Dla naszego klienta, dostawcy artykułów spożywczych, poszukujemy magazynierów.

Zakres obowiązków
 • Rozładunki i załadunki towaru
 • Przygotowanie i komisjonowanie towarów na terenie magazynu
 • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu
 • Rozmieszczenie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
 • Zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą ( w ramach zapewnionych przez pracodawcę środków
 • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wydawaniem i przyjmowaniem towarów
 • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru z ustaloną dokumentacją
 • Przestrzeganie procedur dotyczących PPOŻ oraz BHP
 • Udział w okresowych inwentaryzacjach
 • Sortowanie palet i opakowań

Poszukiwane kompetencje
 • 2 l. doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Wykształcenie zawodowe lub średnie
 • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane
 • Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy
 • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 • ubrania robocze po okresie próbnym