Magazynier / Praca dorywcza /Zabrze

2024-10-15 ID OFERTY: 985884

Opis stanowiska

Interesuje Cię dorywcza praca z elastycznym grafikiem? Dołącz do MR DIY i wesprzyj nasz zespół w magazynie!

Miejsce pracy: Zabrze

Jak będzie wyglądać Twoja praca? Startujemy od 28.10. Oferujemy pracę dorywczą na okres 1-2 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy.

  • Praca na jednej zmianie od godz. 21:00 (5-10 godzin dziennie)

  • Obsługa elektrycznych wózków paletowych

  • Rozładunek towarów

  • Układanie towarów na regałach

  • Rozpakowywanie towarów

  • Możliwość pracy w weekendy – godziny do ustalenia.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Ogólnej sprawności fizycznej

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane, ale nieobowiązkowe)

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Brak ograniczeń wiekowych – liczy się sprawność fizyczna!

  • Sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie 28,10 zł/godz. brutto (20,29 zł netto), a dla studentów 28,10 zł netto

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość dopasowania grafiku

Masz pytania dotyczące oferty? Zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy do aplikowania!