Magazynier / Pracownik Magazynu *na dłużej lub wakacje*8-16*OD ZARAZ

2024-07-01 ID OFERTY: 966310

Od zaraz poszukujemy Magazynierów. Nie wymagamy doświadczenia oraz uprawnień. Możliwość przyuczenia.

Praca na dłużej lub na okres wakacyjny --> zapraszamy też uczniów/studentów.

Oferujemy

  • umowę zlecenie (student brutto=netto)

  • pracę od poniedziałku do piątku (8-16)

  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Sosnowiec – Pieńki, 95-010 Stryków

  • stawkę: 28,50 /h brutto

  • stabilne zatrudnienie

Zadania

  • rozładunek i załadunek aut

  • ustawianie towaru na strefach

  • praca na skanerze

  • oklejanie towaru etykietami

  • sortowanie i kompletowanie przesyłek

  • obsługa wózka paleciaka

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie  w pracy magazynowej, produkcyjnej

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, kontaktu telefonicznego - 882 436 317. Możesz też wysłać wiadomość "magazyn" - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915