Magazynier SOT Łódź

2024-09-25 ID OFERTY: 982450

Opis stanowiska

  • Skanowanie artykułów spożywczych

  • Układanie palet towarów zgodnie z informacją na skanerze

  • Odwóz zamówienia we wskazane miejsce

  • Skanowanie 500 sztuk artykułów w ciągu zmiany

  • Bezstresowa, spokojna praca

  • Dwa rodzaje pomieszczeń magazynowych, temperatura w pierwszym od +2 do +4 ℃, w drugim od +10 do +18 ℃

  • Dwie płatne przerwy po 15 min

  • Dowóz zamówienia we wskazane miejsce

Wymagania stanowiska

  • gotowość do pracy na dłuższy okres

  • praca dla wszystkich

  • gotowość do pracy z udzwigiem (kartony z mlekiem, keczupem, etc.)

  • wymagana podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność odczytywania polskich komunikatów ze skanera

Oferujemy

  • Miejsce pracy - ul. Puszkina 82, Łódż

  • Praca w hurtowni spożywczej na 3 zmiany: 06-14, 14-22, 22-06 [nocna zmiana-mężczyźni]

  • Stawki :

  • 28,20 zł brutto – stawka dzienna standard

  • 33,74 zł brutto – stawka za pracę w nocy

  • 39,00 brutto – stawka za pracę w weekendy (o ile weekend jest 6 i 7 dniem pracującym)

  • zmiana nocna od 22.00 od niedzieli do czwartku

  • 2 płatne przerwy po 15 min

  • do dyspozycji stołówka, szatnie damskie, męskie, lodówki, mikrofale

  • pracownicy mogą kupować towary po cenach hurtowych

  • nadgodziny przewidywane po uzgodnieniu

  • organizujemy stabilną, stałą pracę

  • zapewniamy pracę od zaraz

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

  • Możliwość awansu zawodowego