Magazynier w Hitachi

2024-04-17 ID OFERTY: 948831

MAGAZYNIER W HITACHI

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Magazynierów!

Dołącz do nas i zyskaj:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z Hitachi Energy;
- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;
- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
- Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;
- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
- Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
- Miłą atmosferę pracy.

Zadania :
- Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn;
- Wydanie i dystrybucja materiałów na produkcje na określony czas; identyfikacja potrzeb produkcji pod kątem materiałowym, dowóz w odpowiednie miejsce oraz odbiór materiałów z produkcji;
- Przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom;
- Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania;
- Przygotowywanie dokumentacji;
- Odbiór i segregacja odpadów i wywóz na miejsce zbiórki.
- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT;
- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
- Duża samodzielność w działaniu;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Znajomość rysunku technicznego.